Sosyal Medya

56Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Online Destek İle Sunulan Mobil Sesli Sohbet Sitesi

            Gerçek aşkı arayan ancak, çevresinde kendi özelliklerine en uygun olan eş adayını bulamamış olan kişiler için sunulan sohbet siteleri, sanal ortam üzerinden yakın ya da uzak çevrenizdeki kişiler ile seviye sohbet etmenizi ve evlilik yolunda ilk adımı atmanızı sağlamaktadır. Özellikle akıllı telefon cihazlarının piyasaya çıkması sonrasında yaygın olarak tercih edilmiş olan mobil sesli sohbet sitelerinde, ülkemizin her noktasından gelen ziyaretçiler bulunmaktadır. Ücretsiz olarak giriş yapabilmenizi sağlamış olan sohbet sitesi, şikâyet ya da sorunları olan ziyaretçiler için online destek hattını kurmuştur.

Sesli Sohbet Sitesine Mobilden Giriş İçin Uygulama İndirilmeli Mi?

            Yazılı olarak sohbet etme derdi ile uğraşmadan aramış olduğu eş adayının gerçek sesini duyarak sohbet etmek isteyen kişiler için avantajlı olan sesli sohbet siteleri, her gün binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Ancak mobil ya da bilgisayar cihazları üzerinden sesli olarak iletişim kurabilmek adına actıvex adlı uygulamanın ilgili bilgisayar ya da mobil cihaz üzerine indirilmesi gerekmektedir. Buna göre daha sağlıklı ve sorunsuz sohbet kurabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Sesli Sohbet Sitesinde Şikâyet Konusu Açılır Mı?

            Erkek ya da kadın fark etmeksizin, diğer ziyaretçileri rahatsız eden ve site kurallarına uymayan kişiler için, sesli sohbet sitesi üzerinde şikâyet konusu açılabilmektedir. Bu tür konular genel olarak ilgili sitedeki yetkililere özel olarak açılmalı ve gerekli bilgiler paylaşılmalıdır. Her türlü ortamı bozan ve kişileri rahatsız eden insanlar, sesli sohbet sitesi üzerinden süresiz olarak atılmaktadır.

Yazar : 604
15 Ağu Çar 11:48
422 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar