Sosyal Medya

69Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Yemek Odası Seçimi

Yemek Odası Seçimi

            Yemek odası seçimi evin görselliğini tamamlamak adına en önemli ayrıntılardan biridir. Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan avangarde yemek odası takımı tercihiniz size şımartacak. Evini yenilemek isteyen, yeni evlenen kişiler için yemek odası seçimi çok zor bir iştir. Uzun yıllar kullanılacak konforun yanında evinize şıklık katacak bir yemek odası seçimi günler alabilir. 

Klasik Bir Dokunuş

            Avangarde modellerin en önemli özelliği,  klasik olmanın yanında yenilikçi bir hava vermesidir. Klasik mobilyalarda kullanılan desenlerin günümüze uyarlanıp, konforu ve zarifleri aynı anda sunmalarıdır. Osmanlı döneminden kalma ayrıntıların bugün ki şartlarla evinizi süslediğini düşünün. Geçmiş ve geleceği aynı anda yaşamak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. 
 
            Yemek odası takımı günlük hayatta her gün kullanılan mobilyalar arasında olduğu gibi özel davetlerimizin de en önemli detayıdır. Herkes evine gelen misafiri en iyi şekilde ağırlamak ister, rahat ve alımlı bir yemek odası takımı misafirlerinizi büyüleyecektir. Avangarde yemek odası, ayrıntılarla birleştiğinde odanıza eşsiz bir hava verecek ve her seferinde sizi bir kez daha baştan çıkartacaktır. 

Avangarde

            Günümüzde birçok şey eskiye olan özlemle tasarlanmaktadır. Eski klasik mobilyalar, oymalar günümüz insanlarına eski günlerdeki samimiyeti hatırlatmaktadır. Avangarde yemek odası size tamda bunu sunmaktadır. Geçmişi hatırlatırken, bugünün şıklığını sunan bir yemek odası takımını kim istemez ki. Avangarde yemek odası sahipleri, dekorasyona olan tutkuları ile tanınırlar. Gerçek zevk sahibi kişilerin rahatlıklarından ödün vermeden tasarlanmış bu mobilyalara duydukları tutku çok yerlidir. 

Yemek Odası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

            Yemek odası tercihi yapılırken, salon ile uyumuna dikkat edilmelidir. Örneğin klasik bir yemek odası ile, spor bir oturma grubu birbirine uyum sağlayamayacak ve odanızın bütünlüğü tamamlanamayacaktır. Avangarde bir yemek odasını tamamlamak için, avangarde bir salon takımı tercih edilmelidir.
 
            Modeller aynı olmasa dahi renklerle bütünlük sağlanmalıdır. Yemek odasında aksesuar seçimi de en az mobilya seçimi kadar önemlidir. Şık bir yemek odasına, salaş bir avize odanızın bütünlüğünü yine bozacaktır. Halı, perde, biblolar ve avize oda bütünlüğünün tamamlanması ve şıklığı zirvelere taşımak için çok önemlidir. 
   

Yazar : efe
12 Mar Salı 21:43
1453 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar